Logowanie

Login
Hasło
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Zapomniałeś hasła? Odzyskaj je.

Kontakt

Adres e-mail: biuro@recupero.pl
*koszt połączenia wg. stawki operatora

Polecamy

Giełda długów - jak to działa

Giełda wierzytelności - Jak się zarejestrować?

Rejestracja dotyczy tylko firm.

 1. Kliknij na opcję „Zarejestruj się” dostępną pod formularzem logowania.
 2. Wypełnij odpowiednie pola formularza rejestracyjnego. Pola oznaczone * są obowiązkowe.
 3. Następnie kliknij na przycisk „regulamin”, aby się z nim zapoznać. Po jego przeczytaniu zaakceptuj go klikając szary kwadracik na formularzu rejestracyjnym.
 4. Kliknij przycisk „rejestruj”.  Jeśli dane są prawidłowo wpisane pojawi się komunikat „Rejestracja powiodła się. W ciągu kilku minut powinieneś otrzymać wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Masz 7 dni na aktywację.”. W przeciwnym wypadku pole z błędnym wpisem zostanie obramowane na czerwono.
 5. Na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość z hasłem do konta oraz linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu na link pojawi się strona z komunikatem: „Konto zostało aktywowane. Możesz zalogować się”.

Zgłoszenie wierzytelności - Jak zgłosić ofertę?

Zgłaszać oferty nie mogą firmy windykacyjne.

 1. Zaloguj się wprowadzając swoje dane w polach „Login” i „Hasło”.
 2. Przejdź do zakładki „Zgłoszenie oferty”.
 3. Wybierz rodzaj i wartość wierzytelności oraz uzupełnij daty. Aby wprowadzić datę kliknij na pole do wpisania daty i za pomocą kalendarza wybierz odpowiedni dzień.
 4. Przy pomocy rozwijanej listy „Wybierz z listy” możesz wyszukać swojego dłużnika. W przypadku gdy dłużnik nie znajduje się na liście można go dodać wypełniając odpowiednie pola formularza.
 5. W przypadku podania prawidłowych danych wierzytelności pojawi się komunikat „Oferta została zgłoszona”. W przeciwnym wypadku pole z błędnym wpisem zostanie obramowane na czerwono. W ciągu 3 dni roboczych po zatwierdzeniu przez moderatora oferta zostanie aktywowana. Kliknij na przycisk „Druk powiadomienia” w celu wydrukowania powiadomienia.
 6.  Pamiętaj o obowiązku poinformowania dłużnika o wystawieniu jego długu na recupero.pl

Sprzedaż wierzytelności - Jak sprzedać dłużnika?

 1. Po otrzymaniu informacji o chęci kupna twojego dłużnika przez innego użytkownika skontaktuj się z tym ostatnim w celu uzgodnienie warunków.
 2. Po akceptacji warunków należy zamknąć ofertę. Aby to zrobić należy przejść do zakładki „moje konto”, a następnie kliknąć na przycisk „wystawione”.
 3. Na liście wierzytelności należy wyszukać odpowiednią ofertę. Klikając na nią wyświetlą się jej szczegóły.  Przy pomocy klawisza „zakończ” zamykamy ofertę.

Jak zarządzać swoim kontem?

 1. Kliknij na zakładkę „Moje Konto”.
 2. Przycisk „podgląd” umożliwia wyświetlenie listy twoich dłużników.
 3. Po kliknięciu na przycisk „oczekujące” zostanie wyświetlona lista zgłoszeń oczekujących do akceptacji.
 4. Aby wycofać ofertę kliknij na imię i nazwisko dłużnika, a następnie kliknij przycisk „anuluj”.
 5. Przycisk „wystawione” umożliwia wyświetlenie listy zaakceptowanych wierzytelności wystawionych przez Ciebie na sprzedaż.
 6. Klikając na przycisk „zakończone” zostanie wyświetlona lista sprzedanych wierzytelności.
 7. Przycisk „monitorowane” wyświetli listę wierzytelności, które chcesz kupić.
 8. W celu zmian danych podanych przy rejestracji kliknij na przycisk „Dane do kontaktu”.
 9. Aby zmienić hasło kliknij na „Zmiana hasła”. W polu „Nowe hasło” wprowadź nowe hasło następnie powtórz je w polu poniżej.

Jak odzyskać hasło?

 1. Kliknij na opcję „Odzyskaj je.” znajdującą się poniżej formularza logowania. Wprowadź adres e-mail podany przy rejestracji. Po podaniu poprawnego adresu e-mail pojawi się komunikat:
  „Na podany adres e-mail wysłana została wiadomość z hasłem.” W przypadku podania niewłaściwego adresu e-mail pojawi się komunikat „Nie ma takiego adresu mailowego wśród zarejestrowanych użytkowników.”
 2. Na twoją pocztę e-mail zostanie wysłana wiadomość zawierająca link aktywacyjny. W celu wygenerowania nowego hasła kliknij na niego. Pojawi się nowa strona z komunikatem „Wiadomość z nowym hasłem została wysłana na Twój adres e-mail.”.
 3. Otrzymasz drugą wiadomość e-mail z Twoim loginem oraz nowym hasłem.

Jak wyrazić chęć kupna wierzytelności?

 1. Kliknij na zakładkę „Giełda ofert”, a następnie wybierz interesującą Cię ofertę. Możesz użyć opcji sortowania wybierając z listy interesujący Cię rodzaj wierzytelności. Klikając na nazwy kolumn możesz posortować wyniki według wybranego kryterium. Kliknij na imię i nazwisko dłużnika, następnie kliknij przycisk „chcę kupić”, aby wyrazić chęć zakupu długu. Możesz również wysłać zapytanie sprzedającemu poprzez przycisk „wyślij zapytanie sprzedającemu”.
 2. Możesz wycofać się z oferty kupna. W tym celu naciśnij przycisk „rezygnuję”.
 3. Pamiętaj aby skontaktować się z wierzycielem w celu uzgodnienia oferty.

Zakładka „kompensata-zobowiązań”

W tej zakładce wyszukasz czy twój dłużnik nie ma jeszcze jakiś innych długów. Dzięki temu będziesz mógł szybciej odzyskać swoje należności.

 1. Przejdź do zakładkę „Kompensata zobowiązań” w odpowiednim polu wpisz NIP dłużnika lub wierzyciela i kliknij „szukaj”.
 2. Gdy dłużnik znajduje się na liście pojawi się formularz kontaktu w celu wykupienia zadłużenia. Należy podać swój numer tel. lub e-mail oraz zamieścić krótki opis odnośnie zadłużenia.
 3. W przypadku braku podanej osoby w naszej bazie pojawi się komunikat „Brak możliwości kompensaty. Nie ma takiego dłużnika w bazie.”