Obsługa prawna firm – dlaczego my?

Nasz zespół składa się wyłącznie z wykwalifikowanych prawników, którzy doskonale znają dziedziny prawa istotne z punktu widzenia prowadzenia działalności gospodarczej. Od wielu lat zajmujemy się obsługą prawną spółek – od jednoosobowych, po podmioty notowane na GPW – dlatego wiemy, na jakie problemy mogą się one natknąć i jak sobie radzić z tymi trudnościami.

Nasza kancelaria oferuje także obsługę prawną dla przedsiębiorców indywidualnych, którzy prowadzą własną firmę i chcą skupić się na tym, co robią najlepiej – zdobywaniu rynku.

Nie obiecujemy, że jesteśmy najtańsi. Wiemy jednak, jak ważne jest zaufanie naszych klientów. Dlatego nieustannie powiększamy nasze kwalifikacje tak, aby zawsze być o krok dalej niż inni.

Działamy nie tylko na terenie Gliwic, ale obsługujemy podmioty z całego Śląska. Jeżeli wymaga tego sytuacja, jeździmy do Warszawy i innych miast.

Dopasowujemy się do potrzeb klienta, indywidualnie ustalając jasne zasady współpracy oraz wysokość i formę wynagrodzenia za świadczone usługi.

 

Zakres działań obsługi prawnej

Przyjmuje się, że usługi prawne dla firm to kompleksowe, prawne wsparcie działań przedsiębiorcy w pełnym zakresie. Najczęściej obejmuje ona przygotowywanie umów, wniosków do KRS i innych dokumentów. To także prowadzenie postępowań sądowych oraz pomoc w opiniowaniu i stosowaniu przepisów prawa, a także optymalizacja i wdrażanie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych.

Zakres obsługi prawnej spółek często jest podyktowany profilem ich działalności, bieżącymi potrzebami i problemami. Może ona obejmować prawo budowlane, prawo administracyjne lub inne gałęzie przepisów.

Na pomoc prawną zewnętrznych kancelarii często stawiają małe i średnie firmy, które stabilizują swoją pozycję na rynku i nie chcą wydawać pieniędzy na utrzymanie działu prawnego. To także coraz częstszy wybór dużych korporacji, które stawiają na elastyczny model współpracy.

Wsparcie zespołu doświadczonych prawników pozwala zminimalizować ryzyko wystąpienia problemów lub ograniczyć ich potencjalne skutki.